A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5" Криворізької міської ради
Шлях до здоров'я починається з нами!

Розпочав роботу Національний портал з імунізацїі

Дата: 23.11.2023 11:45
Кількість переглядів: 8

Вакцинація населення України — це питання національної безпеки. Тому важливо, щоб сторони, долучені до цього процесу, мали доступ до актуальної та достовірної інформації про вакцини, щеплення, процедуру та локацїі надання цієї медичної послуги.

 

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізацїі vaccine.org.ua (далі — Портал), створений ГС «Коаліція за вакцинацію» в рамках проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується на підтримку Міністерства охорови здоров’я України.

 

Портал має на меті покращити інформування населення та популяризувати щеплення серед дітей та дорослих. На Порталі представлені інформація про інфекційні хвороби, а також Календар щеплень та рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення. Публікуються національні та регіональні новини вакцинації. Надаються роз’яснення щодо нормативно-правової бази у сфері імунізації. Є бібліотека вакцинацїі, де зібрані методичні рекомендаціЇ та корисні матеріали для медичної спільноти, закладів освіти та пересічних громадян. На Порталі консультують експерти з різних регіонів України, оновлюється перелік пунктів щеплень.

 

Звергаемо Bamy увагу, що на Національному порталі з імунізаціі функціонує розділ «Навчання, пoдії», де розміщуєгься інформація про офлайн та онлайн-курси та заходи з теми імунопрофілактики для медичних працівників та громадськості.

 

Робота Національного порталу з імунізації vaccine.org.ua сприяє підвищенню охоплення населення профілактичними щепленнями та збільшенню проінформованості людей шляхом поширення публікацій i навчальних матеріалів для громадськості та медичних працівників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень